Kā apmaksāt pirkumu Sportsdirect?

Kā jau ikviens nopietns interneta veikals arī SportsDirect mājas lapa ir veidota dažādās valodās un, šajā gadījumā lapa ir pieejama pat 18 valodās, jeb 18 dažādos veidos, jo izvēloties noteikto valodu ir iesējams saņemt visas cenas arī tās valsts valūtā, kas ir ļoti nozīmīgi. Šīs izvēles iespējas ir: Īrija, Spānija, Itālija, Polija, Slovēnija, Austrālija, Čehija, Francija, Ungārija, Portugāle, Zviedrija, Jaunzēlande, Vācija, Īslande, Austrija, Slovākija, Beļģija.

Bet visiem pārējiem ir iesējas izvēlēties vienkārši Anglisko globālo versiju un cenas vai nu Euro, vai Dolāros vai arī kādā citā no valūtām, kas ir augstāk minētajās valstīs.

Kad jūs būsit izvēlējušies savu kāroto preci, un nonākuši līdz samaksas sadaļai, tad jums būs dota iesēja maksāt dažādos veidos un tie ir: Mastercard, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Maestro, American Express, PayPal vai ar dāvanu karti.

Jums ir iespējas izvēlēties ikvienu no šīm maksājumu opcijām, bet parasti vislabāk ir ņemt vai nu tieši to karti, kāda jums ir vai arī pasūtīt preces caur PayPal, jo šis maksājumu serviss piedāvā vieglu veidu, kā atgūt naudu, ja pakalpodama sniedzējs pasūtīto preci nav piegādājis, vai arī ir bijušas kādas citas problēmas. Ja jūs izvēlaties iepirkties no Latvijas tad vislabāk ūtu pirkt preces Eiro valūtā, jo tad nebūs jāmaksā nauda par naudas konversiju un arī citi papildus izdevumi, kā arī PayPal maksājot no vienas valūtas nepieprasa komisijas maksas par izdarīto darījumu. Un tā, kā parasti summas, kas tiek tērētas šajā tīmekļa vietnē ir lielākas par 100 Eiro, tad uzņēmums ir izveidojis SSL drošības sertifikātu lai pasargātu savu pircēju drošību un nerastos domstarpības.

kreditkartes

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
CLOSE
CLOSE

Login