SportsDirect apģērbu Akcijas

SportsDirect interneta veikals ir viens no lielākajiem apģērbu veikaliem pasaulē, un šajā veikalā ir iespējams iegādāties visu sākot no kurpēm un beidzot ar cepurēm. Tomēr pati galvenā veikala kategorija ir tieši drēbes, kur ietilpst bikses, krekli, džemperi, jakas, kombinezoni, šorti un vēl daudz kas cits. Šajā 2015. gadā SportsDirect saviem klientiem piedāvā apģērbu atlaides līdz pat 90% no to vērtības un šāda apjoma izpārdošana sen nebija redzēta. Būtībā veikals vēlas izpārdot iepriekšējās sezonas preces, lai varētu vairāk atvēlēt vietu noliktavā jaunās sezonas precēm, kas nozīmē ļoti lielas atlaides mums, bet mazāku peļņu pašam veikalam. Pamatā visi apģērbi iedalās trīs kategorijās, kas ir:

Vīriešu apģērbi

Vīriešu apģērbu kategorijā ir iespējams ieraudzīt tādas preču kategorijas, kā džinsus, treniņbikses, šortus, T-kreklus, kreklus, džemperus, jakas, vestes, peldbikses, zeķes, pidžamas, žaketes, apakšbikses un protams arī sporta apģērbus. Visas šīs preču kategorijas ietver sevī gan jaunās sezonas preces, gan arī iepriekšējās sezonas piedāvājumu un parasti tieši iepriekšējās sezonas preces ir vislētākās, jo tās vairs nav modē un tiek nocenotas. Protams šeit ir iespējams atrast arī atlaides līdz 90% dažādiem sporta apģērbiem sākot no basketbola kurpēm līdz hokeja ekipējumam un protams arī skriešanas apģērbam.

Apskati visus akciju piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko!

Apskatīt vīriešu apģērbu akcijas

Sieviešu apģērbi

Sievietēm, kā jau daiļajam dzimumam vienmēr ir vajadzējis daudz vairāk apģērba, tāpēc arī SportsDirect piedāvā dāmām daudz un dažādas drēbju kategorijas. Šajās kategorijā ietilpts tādi apģērba gabali, kā zeķes, apakšveļa, peldkostīmi, bikses, legingi, treniņbikses, T-krekli, vestes, blūzes, krekli, šorti, pidžamas, žaketes, polo krekli un vēl daudz kas cits. Pamatā SportsDirect piedāvā sievietēm iegūt šos apģērba gabalus par zemākām cenām nekā jebkurā citā veikalā un īpašajām precēm atlaides mēdz būt pat līdz 90% no sākotnējās cenas, tādā veidā prece ir 10 reizes lētāka nekā tā bija pirms tam

Apskati visus akciju piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko!

Apskatīt sieviešu apģērbu akcijas

Bērnu apģērbi

Arī bērniem ir vajadzīgi savi apģērbi gan sportošanai gan ārpus sporta un, tā, kā bērni parasti aug ļoti ātri, tad viņiem teju katru gadu šie apģērba gabali ir jāmaina. Tieši tāpēc šis interneta veikals piedāvā visu, sākot ar T-krekliem, biksēm, žaketēm, apakšveļu, zeķēm, pidžamām un pat šortiem un kepkām. Būtībā šajā veikalā vecāki var atrast bērnam visu izņemot izejamās drēbes un saviesīgās drēbes un noteikti būs viss, ko staigāt pa māju un ko valkāt ejot pārgājienā vai sportojot. Bērnu drēbēm arī ir atlaides līdz pat šiem 90%, bet parasti tās ir iepriekšējās sezonas precei vai arī precēm, kurām tikko iz beigusies sezona, kā piemēram ziemas jakām pavasarī, vai šortiem rudenī.

Apskati visus akciju piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko!

Apskatīt bērnu apģērbu akcijas

Kā redziet, tad drēbes SportsDirect piedāvā pietiekoši lielā vairumā un šeit katrs no mums var atrast sev piemērotākās drēbes par pieņemamām cenām, bet, ja izdodas uziet lielākās atlaides, tad ir iespējams saņemt preci pat 10 reiz lētāk, nekā tā maksāja pirms tam.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Atsauksmes (1)

  1. Sofija Laura saka:

    Ļoti foršas jakas man piestāv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

CLOSE
CLOSE

Login