Apavu akcijas SportsDirect veikalā

Šajā sezonā SportsDirect interneta veikals piedāvā saviem klientiem iegādāties dažāda veida apavus ar atlaidēm, kas sastādās līdz pat 80% no sākotnējās cenas. Protams šādām atlaidēm parasti nevar īsti ticēt, un apavu sākotnējā cena noteikti, ka nav bijusi tik liela, tomēr salīdzinot cenas dažādiem apaviem ir redzams, ka SportsDirect noteikti, ka piedāvā vislētākos apavus visās kategorijās, un tiem apavu pāriem, kuriem ir šī lielā izpārdošana, jeb 80% atlaides nekur citur nav iespējams atrast lētākas cenas. Pamatā šis interneta veikals piedāvā apavus 3 dažādās kategorijās, kas ir:

Vīriešu apavi

Angļu veikals SportsDirect ir sagādājis ļoti plašu vīriešu apavu klāstu un tas, ka veikala nosaukums ir saistīts ar sportu nenozīmē, ka visas prece ir tikai sportam, jo ir pieejamas gan botes, gan zābaki, sandales, čības, lakotās kurpes un pat kedas, un šajā sezonā veikals piedāvā dažādiem apaviem cenas ar līdz pat 90% lielu atlaidi. Protams, visiem apaviem šādas cenu atlaides nav pieejamas, bet lielākajai daļai mazāka vai lielāka atlaide ir pieejama un pagājušās sezonas vīriešu apaviem ir vislabākie piedāvājumi, tāpēc pasteidzies, pirms visa prece vēl nav izpārdota!

Šī gada vasaras sezonas izdevīgākie piedāvājumi!

Apskatīt vīriešu apavu akcijas

Sieviešu apavi

Sievietēm SportsDirect veikals arī piedāvā visdažādāko apavu tipus sākot ar kedām un beidzot ar futbola bučiem. Sieviešu apaviem ir lielāka izvēle, jo sievietēm ir dažāda veida sandales, augstpapēžu kurpes, golfa kurpes, botes un protams čības un skriešanas kurpes. Sievietēm, tāpat, kā vīriešiem veikals ir sagatavojis ļoti lielu apavu klāstu un daudziem no šiem apaviem ir pieejamas atlaides līdz pat 80% no kopējās vērtības un dažām izredzētajām kurpēm ir pat līdz 90% atlaidēm, bet parasti atlaides variē no 30% līdz 60%.

Šī gada vasaras sezonas izdevīgākie piedāvājumi!

Apskatīt sieviešu apavu akcijas

Bērnu apavi

Un visbeidzot nonākam arī pie bērnu apaviem, kas arī šajā veikalā ir lielā piedāvājumā un ir pieejami gan vienādi apavi meitenēm un puikām, gan arī atsevišķi apavu tipi gan puikām gan meitenēm. Pamatā ir pieejami dažādi apavi, kas saistīti ar sportu, kā botes, kedas un buči, bet, protams ir pieejamas arī sandales, čības, zābaki un citas kurpes. Bērniem kurpju var likties pat vairāk, jo bērnu kāja aug ātri un bieži vien ir katru gadu jāmaina apavi, tāpēc arī veikals piedāvā apavus lielā klāstā un ar dažnedažādiem izmēriem.

Šī gada vasaras sezonas izdevīgākie piedāvājumi!

Apskatīt bernu apavu akcijas

Kā redziet, tad SportsDirect ir parūpējies par ļoti lielu klāstu ar apaviem un atlaides līdz 90% no apavu vērtības ir ļoti izdevīgs piedāvājums! Tāpēc pasteidzies, kamēr vēl visi lētie apavi nav izpārdoti!

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

CLOSE
CLOSE

Login