Preču grupas

SportsDirect pamatā piedāvā sporta apģērbus, bet tas nenozīmē, ka šajā tīmekļa vietnē var iegādāties tikai apģērbu sportam, jo ir pieejami arī dažādi ikdienas apģērbi, sporta inventārs un, protams, dažāda veida apavi, gan sportošanai gan ikdienas valkāšanai. Uzņēmums piedāvā apģērbus no vairāk kā 100 dažādiem zīmoliem, no kuriem populārākie ir Nike, Addidas, Lonsdale, Calvin Klein, Converse, Airwalk, Dunlop, Puma, Reabok un Slazenger, bet tas nebūt nenozīmē, ka šiem zīmoliem ir labākie apģērbi, tas tikai parāda to, cik šie zīmoli ir populāri un cik daudz cilvēki no tiem iegādājas apavus.

Lielākās kategorijas, kādās tiek iedalīti visi šie produkti ir Vīriešu apģērbi, Sieviešu apģērbi, bērnu apģērbi, Futbola krekli, Aksesuāri un Sporta preces, bet ir pieejamas arī kategorijas, kur preces tiek kārtotas pa zīmoliem un arī izpārdošanas kategorija.

Zem katras no trim lielajām kategorijām (Vīriešiem, Sievietēm, Bērniem) ir pieejamas mazās kategorijas, kas ir Apavi, Apģērbi un Aksesuāri, Bet zem Futbola Krekliem ir uzskaitītas visas Anglijas futbola komandas, bet pie lielās Aksesuāru kategorijas jau ir uzskaitītas visas mazās produktu nišas, kā Somas, Jostas, Čības, Cepures, Austiņas, Rotaļlietas, Juvelierizstrādājumi un citas līdzīgas nišas.

Vīriešu lielajā kategorijā ir iespējams atrast gan apakšveļu, gan T-kreklus, gan zābakus un protams botes, kreklus, fitnesa iekārtas, velosipēdi, pulksteņi, peldbikses un pat džinsi un golfa apģērbi. Būtībā šajā SportsDirect tīmekļa vietnes vīriešu sadaļā ir iespējams atrast visu, kas nepieciešams ikdienai, sportam un aktīvajai atpūtai vīriešiem.

Sieviešu lielajā sadaļā ir iespēja sameklēt gan sandales, džinsus, apakšveļu, kleitas, jakas, t-kreklus, džemperus, kurpes, jostas, cepures, saulesbrilles, peldkostīmus, zeķes un citas līdzīgas kategorijas. Šeit būtībā var atrast visu to, ko jūs varētu nopirkt kādā no Latvijas Sportland veikaliem un vēl papildus arī citas līdzīgas produktu kategorijas.

Bērnu sadaļā ir atrodami apģērbi apavi nu dažādi citi ar apģērbu saistīti aksesuāri un šeit ir iespējam saģērbt savu bērnu gan ikdienai gan arī aktīvajai atpūtai un pat atrast pidžamu, ko vilkt naktī un arī peldkostīmu. Būtībā visu, kas ir nepieciešams izņemot saviesīgos pasākumus var iegādāties šajā SportsDirect bērnu sadaļā.

Bet lai saprastu vairāk, par ko iet runa jums vajadzēs pašam ieiet SportsDirect mājas lapā un apskatīt šīs kategorijas un izvēlēties tās, kas jums pašlaik ir nepieciešamas.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
CLOSE
CLOSE

Login