Par mums

iAtlaides.lv ir entuziastu veidots projekts lai veicinātu iepirkšanos ārzemju veikalos. Kāpēc? Tikai un vienīgi tāpēc, ka ne visi Latvijā strādājošie komersanti ir godīgi, kā rezultātā cilvēkiem par daudzām precēm nākas pārmaksāt.

Daudziem iepirkšanās internetā ir kas jauns un nepieredzēts. Lapa ir veidota tā lai cilvēki spētu atrast visu sev nepieciešamo informāciju Latviešu valodā un veiksmīgi sāktu veikt pasūtījumus. Mēs esam apkopojuši noderīgu informāciju gan tiem, kuri iepērkās pirmo reizi, gan tiem kas to dara atkārtoti. Šajā resursā ir atbildes uz pašiem populārākajiem jautājumiem – “Kā iepirkties?”, “Kā samaksāt?”, “Cik ātri atvedīs?”, “Ko darīt ja jaka neder vai nepiestāv?”.

Ir svarīgi atcerēties, ka Lielbritānijas (UK) internteta veikali pakļaujas Eiropas savienības likumdošanai, kura aizsargā visas patērētāja, jeb pircēja tiesības. Vienkāršāk sakot – tas ir tāpat kā iepirkties Latvijas interneta veikalos. Un pateicoties ārzemju interneta veikalu apjomiem – pasūtījumi, nereti, tiek apstrādāti un piegādāti daudz ātrāk nekā no vietējiem Latvijas interneta veikaliem. Jārēķinās gan, ka piegādes cena ir nedaudz augstāka, bet tas ir tikai dēļ attāluma un kvalitātes ko nodrošina staptautisks piegādes uzņēmums DHL.

Novēlām veiksmīgu iepirkšanos gan SportsDirect, gan citos ārvalstu interneta veikalos.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumos droši rakstiet mums izmantojot informāciju, kura atrodama sadaļā “Kontakti“.

Ar cieņu, iatlaides.lv komanda

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
CLOSE
CLOSE

Login