Personalizētās preces

Mums taču visiem patīk izcelties un nepatīk, ja kādam citam ir tādas pašas drēbes, kā mums, tāpēc arī SportsDirect pēdējo gadu laikā ir sācis piedāvāt dažādu produktu personalizēšanu ar iespējām iegravēt vārdus, ciparus un pievienot savas mīļākās futbola komandas logotipu. Anglijā futbols ir pats skatītākais sporta veids, un Angļi ir ļoti lojāli savai komandai, tāpēc arī šis interneta veikals piedāvā iespēju uzšūt uz dažādiem krekliem un džemperiem Anglijas futbola līgas komandu emblēmas jeb zīmogus.

Pamatā šī personalizēšanas iespēja vēl nav diez ko izplatījusies un pašlaik interneta veikals piedāvā personalizēt tikai ļoti mazu daļu no saviem produktiem, un tas ir tāpēc, ka lietotāji vēl pagaidām nav gatavi maksāt vairāk, lai iegūtu tieši sev unikālu preci, kā arī šīm personalizētajām precēm piegādes laiks aprasti ir ilgāks, jo tās ir jāapstrādā un jāizveido tieši tādas, kā klients vēlas un tikai tad ir iespējams šo preci iesaiņot un nosūtīt.

SportsDirect savā privātuma politikā un biežāk uzdotajos jautājumos uzstāj, ka šie personalizētie priekšmeti, jeb preces nevar tikt atgrieztas atpakaļ, bet tas nenozīmē, kam ja ir radies defekts, pie, kā nav vainīgs klients, ka tās nav iespējams apmainīt. Šīm precēm ir iespējams uzrakstīt 15 simbolu vārdu vai skaitļu virkni un visas šīs rakstzīmes būs ar lielajiem burtiem. Kā arī noteikti, ka klientam vairākas reizes ir jāpārliecinās par pareizrakstību, jo tiklīdz, kā pasūtījums ir izdarīts, šo preci izmainīt jau vairs nebūs iesējams.

Nav skaidri zināms, vai šī preču personalizēšana kādreiz būs populāra, bet tiklīdz, kā klienti varēs sākt paši kombinēt materiālus krāsas un citas apģērbu daļas, tā šis tirgus varētu izplesties, bet kamēr personalizēšana nozīmē tikai unikālus burtus vai skaitļus un futbola komandas emblēma, tikmēr diezin vai lielākā daļa izvēlēsies šādu pakalpojumu, it sevišķi, ja tas vēl tikai palielina preces izmaksas.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

CLOSE
CLOSE

Login