Kāpēc atlaides ir svarīgas jūsu biznesā

Atlaižu piedāvāšana pirkumiem ir veids, kā ātri piesaistīt cilvēkus jūsu veikalā. Ikreiz, kad sakāt klientam, ka viņš var ietaupīt naudu, jūs, visticamāk, piesaistīsit viņa uzmanību. Atlaides palīdz ne tikai pircējiem; tās arī palīdz jūsu biznesam. No pārdošanas apjoma pieauguma līdz reputācijas uzlabošanai, atlaides var būt viena sastāvdaļa, kas var dot panākumus biznesā.

Piesaistīt jaunus un pastāvīgus klientus

Tā kā cilvēkiem patīk atlaides, tās ievilinās pircējus jūsu veikalā pat ja viņi to nevar atļauties bez ātrā kredīta. Un, ja atlaides ir uz noteikti laiku, pieminiet to reklamējot attiecīgās preces. Ir lielāka iespēja, ka cilvēki steigsies apskatīt atlaides zinot, ka tās drīz var vairs nebūt. Veikalā būs vairāk cilvēku tāpēc būtu prātīgi noalgot vairāk darbiniekus uz attiecīgo periodu, lai viss noritētu gludi. 

Palielināt pārdošnas apjomu

Kā jau minējām atlaides palielina cilvēku skaitu veikalā, kas savukārt nozīmē lielāku pārdošanas apjomu un ne tikai precēm ar atlaid, jo lielākā daļa cilvēku pirms pirkuma paskatīsies apkārt, lai redzētu, ko jūs piedāvājat. Ja kāds pircējs ir ieradies apskatīt atlaides džinsu biksēm ir iesipēja, ka papildus pircējs iegādāsies kādu kreklu vai citu bez atlaides preci. Taktiski izvietojot citas līdzīgas preces ap atlaides precēm jūs palielinat iespēju, ka kāds nopirks bezatlaides preci.

Atbrīvot vietu veikalā

Ja jums ir preces, kuras nav izvdevies pārdot ilgāku laiku un aizņem vietu jūsu veikalā ir labas kandidātes atlaidei. Izvietojot šīs preces veikala priekšā jūs palielinat iespēju, ka tās tiks nopirktas tādējādi atbrīvosies vieta veiaklā citām, labākām precēm.

Sasniegt pārdošanas mērķus

Daudziem uzņēmumiem ir nedēļas, mēneša un gada pārdošanas mērķi. Gadījumā, kad tuvojas termiņš un pārdošanas mērķis nav sasniegts, atlaides ir labs veids kā mērķi sasniegt.

Uzlabot zīmola atpazīstamību

Atlaižu piedāvāšana ir efektīvs veids, kā piesaistīt patērētāju uzmanību. Atkarībā no tā, kā jūs reklamējat savas atlaides, iespējams, varēsit padarīt savu uzņēmumu zināmu vairāk cilvēkiem. Lai gan ne visi no tiem nonāks jūsu veikalā, kamēr jūs piedāvājat atlaides, daži no viņiem var apmeklēt jūs kādā brīdī nākotnē, kad viņiem būs nepieciešami jūsu produkti.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
admin
CLOSE
CLOSE

Login

Lost your password?