Iepirkšanās Sportsdirect interneta veikalā

Iepirkšanās SportsDirect interneta vietnē ir nostrādāta līdz pēdējam un tā ir tik vienkārša cik vien tas ir iespējams. Un tā tam arī vajadzētu būt uzņēmumam, kura kopējā vērtība ir mērāma vairākos miljardos Eiro. Uzņēmuma mājas lapa ir izveidota saprotama un to ir viegli izmantot, vienīgi, tā nav pieejama Latviešu valodā, tāpēc šodien apskatīsim, kā tieši notiek šis iepirkšanās process.

1. Viss būtībā sākas ar to, ka ir jāizvēlas kāds produkts, kas jums ir nepieciešams. Uzņēmums piedāvā tūkstošiem dažādu produktu, kas ir sadalītas visdažādākajās kategorijās un tās iespējams meklēt gan pēc cenas, gan atlaides un vēl daudz un dažādiem kritērijiem.

1

2. Tālāk, kad jūs izvēlējāties preci, kas jums ir vajadzīga jūs varat to apskatīt tuvāk izmantojot 360 grādu rotāciju vai vienkārši attēlus. Ir arī iespējams apskatīt vispārējos datus par šo preci, kā to, no kā tā ir veidota, kā arī izmērus un krāsu toņus, kādos šī prece ir pieejama. Tad ir jāizvēlas preces daudzums, cik jūs tādas vēlaties pasūtīt un tad tā jāpievieno savam grozam.

2

3. Kad prece ir pievienota grozam jūs varat turpināt iepirkties meklējot vēl papildus produktus vai arī, ja šī ir vienīgā prece jūs varat vēl neprecizēt šīs preces pasūtāmo daudzumu un tālāk doties uz preces pasūtīšanas formu.

3

4. Kad jūs būsit izvēlējušies un noprecizējumi visus produktus, tad tālāk jums šī tīmekļa vietne ļaus vai nu ienākt ar jau esošu kontu ievadot lietotāja epasta adresi un paroli vai arī reģistrēt jaunu lietotāju. Ja jūs jau iepriekš esat reģistrējušies mājas lapā tad, iespējams šī lapa jums nemaz netiks parādīta, bet pa taisno jūs tiksiet nosūtīt uz pasūtīšanas formu.

4

4.1 Ja Jūs vēlaties reģistrēties pa jaunam, tad jums būs jāievada visa sava kontakt informācija, lai uzņēmums zinātu, uz kādu adresi jums vajadzīgs piegādāt pasūtīto preci, kā arī savu vārdu un uzvārdu un arī telefona numuru, pa kuru jūs varēs sazvanīt, ja kaut kas būs nogājis greizi.

4_1

5. Nākamais solis ir piegādes informācijas izvēle, kur jums būs dotas divas izvēles, kā standarta un ekspresa piegāde. Par piegādi vairāk variet lasīt mūsu piegādes sadaļā. Bet, kad būsit izvēlējies īsto piegādes veidu šī piegādes cena tik pieskaitīta jūsu pasūtījuma cenai un jūs varat doties uz nākamo soli.

5

6. Tālāk jums jau būs jāizvēlas maksājuma metode, jeb veids, kā jūs veiksit šo maksājumu. Izvēles iespējas un vairāk par šīm maksājumu metodēm variet atrast mūsu maksājumu sadaļā, bet kas jums pagaidām ir jāzina ir tas, ka ir iespējams gan maksāt ar karti gan PayPal.

6

Un tas arī ir viss, pēc maksājuma izdarīšanas jūs nonāksit apstiprinājuma lapā, un jums tiks nosūtīts epasts par to, ka pasūtījums ir izdarīt, lai jūs varētu sekot līdzi šim pasūtījumam, un tad jau pēc dažām darba dienām jūsu sūtījums ar DHL piegādes servisu nonāks jūsu rīcībā.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
CLOSE
CLOSE

Login