Sportsdirect piegāde

Kā jau jebkuram interneta veikalam arī SportsDirect piedāvā preču piegādi ar kurjera pakalpojumu palīdzību vai arī ir iesējams saņemt preci SportsDirect.com veikalos Lielbritānijā. Šis uzņēmums piedāvā piegādāt preces pa visu pasauli un tajā skaitā ir arī Latvija. Pamatā ir divas piegādes iespējas:

Standarta piegāde

Standarta piegāde – Barlin uzņēmuma standarta pakalpojums, kur jūsu pirkums tiks piegādāts 5 darba dienu laikā. Izvēloties šo pakalpojumu parasti sūtījumu jums pievedīs DHL Latvija pārstāvis tieši pie jūsu durvīm un tas būs pēc aptuveni nedēļas, jo kamēr preces atceļos no Anglijas paies pāris dienas, jo, tomēr attālums ir visai iespaidīgs. Šī piegāde maksā 9.98 Eiro un nav nozīmes cik daudz preces jūs pasūtat, šī cena būs viena un tā pati.

Ekspress piegāde

Ekspresa piegādes – šo piegādi piedāvā tā pati kompānija Barlin, bet šoreiz jūsu pasūtījums garantēti tiks piegādāts jau 3 līdz piecās darba dienās un, ja pirmdien jūs pasūtat preci, tai līdz piektdienai jau vajadzētu būt piegādātai. Šis ekspresa pakalpojums maksā 13 Eiro un tātad ir tikai nedaudz dārgāks, kā standarta piegāde, tāpēc, ja vēlaties savu pasūtījumu saņemt nedaudz ātrāk 3 Eiro starpība nemaz nav tik liela. Kad tiek izvēlēts šis piegādes veids uzņēmuma pārstāvji cenšas pasūtījumus apstrādāt ātrāk, lai tie no Anglijas tiktu izsūtīti šajās 3 dienās pa visu pasauli.

Kāda ir piegādes secība?

Pēc jūsu pasūtījuma, kad būsiet izdarījuši šo pasūtījumu un samaksājuši noteikto naudas apjomu jūs nokļūsit uz pasūtījuma lapu, kur būs redzama visa informācija par jūsu veikto pasūtījumu, kā arī jūs saņemsit E-pastu par to, ka jūsu pasūtījums ir veikts, bet tas vēl nenozīmē, ka jūsu pasūtījums ir jau izpildīts, bet tas ir tikai automātisks e-pasta ziņojums par to, ka pasūtījums ir veikts.

Pēc brīža jūs saņemsit e-pastu tad, kad jūsu sūtījums ir iesaiņots un izsūtīts un arī jūs saņemsiet sūtījums izsekošanas kodu, ar kura palīdzību jūs varēsit sekot līdzi, cik tālu jūsu sūtījums ir aizceļojis un aptuveni saprast, kad tas varētu tikt piegādāts.

Pieredze

Man pašam personīgi ar SportsDirect piegādi veicot vairākus pasūtījumus vēl nav bijušas nekādas ķibeles un pasūtījumi vienmēr pienāk noteiktajā laikā, vienīgi, ja pa vidu ir brīvdienas, tad liekas, ka sūtījums kavējas, bet tāpēc, ka sūtījuma tabulā ir norādītas darba dienas, tad ja tiek skaitītas tikai oficiālās darba dienas, tad sūtījums parasti pienāk laikā.

Iepakojums

Kad sūtījums tiek iepakots, parasti tas tiek ievietots kartona kastē, un katra pasūtītā lieta tiek ar cilvēka rokām ievietota šajā kastē, bet lietas, kas ir plīstošas, kā tenisa raketes vai citas līdzīgas mantas parasti ir ietītas plēvē vai arī uz to kastes ir rakstīts, ka tai nedrīkst neko likt virsū.

Parasti iepakojums ir labs un, ja tiek veikts pasūtījums par pietiekoši lielu summu, tad līdzi nāk arī kāda dāvaniņa, kā krūze vai atstarotājs, bet gandrīz vienmēr iekļauts ir arī SportsDirect preču katalogs, kur jūs variet apskatīt jaunākās un labākās sporta preces.

Dalies ar draugiem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
CLOSE
CLOSE

Login